Політика повернення

Повернення товару здійснюється лише за наявності заповненої заяви. Для цього вам необхідно звернутись за тел. (097) 970-04-32 або написати на e-mail: [email protected]. Наш представник допоможе зробити повернення найзручнішим для вас способом. Якщо ви вирішили звернутися до нас з питання повернення або обміну будь-якої придбаної у нас продукції, просимо вас ознайомитися із загальними правилами.

Комплектація та цілісність товару

Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та документи при отриманні замовлення. Це можна зробити при працівнику служби доставки. Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або частин, що бракують, безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника. У разі виявлення некомплекту або пошкоджень ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.

Повернення товару належної якості

Ви маєте право повернути придбаний у нас товар належної якості або обміняти на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором або розміром. Повернення/обмін товару належної якості здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, за винятком дня покупки (при отриманні товарів кур’єрською службою – відлік 14 днів починається з дня отримання). Примітки: Повернення деталей належної якості здійснюється протягом 30 днів з моменту отримання, за умови, що книги не використовувалися та зберігали їх товарний вигляд, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром. Повернення/обмін товару належної якості провадиться виключно за умови, якщо товар не використовувався, збережені товарний вигляд, комплектація, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із товаром. Перелік товарів, які не підлягають поверненню згідно з постановою Кабінету Міністрів України “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”” від 19.03.1994 року №172. Продавець залишає за собою право відправити товар до Авторизованого Сервісного центру для проведення перевірки на наявність прихованих недоліків та дефектів товару, що повертається, та приймати рішення щодо обміну або повернення товару на підставі висновків Сервісного центру.