Доставка

Відправлення замовлень, оформлених до 16:00, здійснюється в той же день (крім неділі)

Кур’єрська доставка “Укрпошта” (склад – двері) . Вартість доставки складає від 35 грн. Додатково оплачується комісія за післяплату у розмірі 1% від суми післяплати, але не менше 5 грн. Наприклад, сума до 500 грн. – комісія становить 5 грн. Якщо сума більша за 500 грн – то 1% від суми. Замовлення буде доставлено протягом 2-3 днів.

! Зверніть увагу, що замовлення до 200 грн включно надсилаються лише за 100% передоплатою.

Доставка на склад “Нова пошта” .

Вартість доставки становить від 35 грн і залежить від фактичної та об’ємної ваги. Замовлення буде доставлено на відповідний склад Нової пошти протягом 1-2 робочих днів. “Нова пошта” проінформує SMS-повідомленням про те, що замовлення чекає у відділенні “Нова пошта”.

! Зверніть увагу: замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня (крім неділі).

! Зверніть увагу, що замовлення до 200 грн включно надсилаються лише за 100% передоплатою.

Замовлення може безкоштовно зберігатись на складі “Нова пошта” 6 робочих днів. На 7 день замовлення автоматично надсилається назад Відправнику. Для отримання відправлення потрібен паспорт, посвідчення особи або додаток “Нова пошта” .

Кур’єрська доставка “Нова пошта” (склад – двері) . Вартість доставки складає від 55 грн.

Доставка до пошти “Нова пошта” . Поштомат – це термінал самообслуговування, де ви можете забрати замовлення. Вартість доставки складає від 35 грн. Оплата замовлення можлива лише on-line на сайті. Замовлення буде доставлено до пошти протягом 1-2 робочих днів. Коли посилка потрапляє до пошти – ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом для відкриття осередку. Замовлення може безкоштовно зберігатись у поштоматі “Нова пошта” 4 робочі дні. На 5 день замовлення автоматично надсилається назад Відправнику.

Комісія за відправлення післяплати становить 20 грн+2% від суми замовлення.

Міжнародна доставка

International shipping

Посилки за кордон відправляємо день у день, якщо замовлення оплачено до 13:00. Вартість доставки можна розрахувати виходячи з таблиці, за посиланням: https://www.ukrposhta.ua/ua/taryfy. З усіх додаткових питань, що стосуються міжнародної доставки, прохання уточнювати у наших менеджерів.